Üldtingimused

Lemmikloomade Identifitseerimise andmebaasi lemmikloomaregister.ee üldtingimused

 1. Lemmikloomade Identifitseerimise Andmebaas lemmikloomaregister.ee (LR) kujutab endast Eesti Väikeloomaarstide Seltsi (EVS) teenust lemmikloomaomanikele.
 2. Lemmikloomaregister.ee võimaldab registreerida Interneti kaudu mikrokiibiga märgistatud lemmikloomad.
 3. Lemmikloomaregister.ee eesmärgiks on pakkuda lemmikloomade omanikele kaotatud või varastatud ning taasleitud lemmikloomade kiiret ja mugavat identifitseerimist. Samuti registreerida tsentraalselt mis tahes tõugu loomad, kes peavad rahvusvahelise reisimise eesmärgil või vastavalt riiklikele õigusaktidele olema registreeritud ja alaliselt mikrokiibi abil identifitseeritavad.
 4. Loomakaitset ja looma heaolu silmas pidades sisestatakse mikrokiibiga varustatud loomad registrisse ainult juhul, kui mikrokiibi on paigaldanud loomaarst.
 5. Lemmikloomaregister.ee aktsepteerib taotlusi mikrokiibiga varustatud loomade registreerimiseks ainult registreeritud loomaarstidelt.
 6. Loomaarstid saavad endale kasutajatunnuse ja parooli elektronposti teel.
 7. Lemmiklooma registreerimise tasu on 180 eesti krooni (11.50 EUR) ühe looma kohta.
 8. Lemmikloomad registreeritakse registris kahekümneaastaste perioodide kaupa.
 9. Registreerimistaotlust esitades nõustub lemmikloomaomanik selgesõnaliselt enda andmete elektroonilise säilitamise ja avalikustamisega juhtudel, mil neid on vaja looma mikrokiibi alusel leida.
 10. Loomaomanik kinnitab nõustumist käesolevate Üldtingimuste 9. punktiga oma allkirjaga taotluse vormil, mis täidetakse loomaarsti juures.
 11. Taotlusi lemmikloomade registreerimiseks on võimalik esitada Interneti kaudu või posti teel, kui Teie loomaarst saadab allkirjastatud taotluse vormi (vt. käesolevate Üldtingimuste 10. punkt) aadressil Eesti Väikeloomaarstide Selts, postkast 2704, 13802 Tallinn.
 12. Mis tahes muudatustest omandis või omaniku andmetes (nt. aadress, telefoninumber) tuleb kohe teatada Lemmikloomade Identifitseerimise andmebaasi lemmikloomaregister.ee.
 13. Registreeritud loomade identifitseerimistunnusteks on mikrokiibi number.
 14. Kui lemmikloomaregister.ee poole pöördutakse kadunud või hulkuva looma omaniku leidmise eesmärgil, avaldatakse omaniku TÄIELIK NIMI, LINN/VALD, MAAKOND ja TELEFONINUMBER.

Kiibi numbri otsing

Sisesta kiibi kood
Enter pet ID number


Liitunud loomaarstile

e-posti aadress


parool


Momendil on registris:
47546 koera,
13981 kassi,
256 tuhkrut,
9 hobust,
2 merisiga,
1 hamstrit,
1 jänest,
1 madu
9 muud looma.
Kokku: 61845 kiipi.